Polityka prywatności

Polityka ochrony prywatności

W pełni respektujemy prawo użytkowników internetowej księgarni wysyłkowej „Te Deum” (www.tedeum.pl) do ochrony prywatności.

Żadne z informacji uzyskiwanych o użytkownikach internetowej księgarni wysyłkowej „Te Deum” nie są udostępniane osobom trzecim.

Wszystkie dane o użytkownikach przechowywane są z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Księgarnia wysyłkowa „Te Deum” zastrzega sobie prawo do wykorzystywania lub ujawniania informacji nt. użytkowników serwisu wymaganych z mocy przepisów prawa (nakazów sądowych).

Źródła informacji

Serwis zbiera o informacje o użytkownikach z trzech źródeł:

  1. Formularz zamówienia książek – wypełniany przez zainteresowanych Klientów księgarni. Dane z formularza służą wyłącznie do zrealizowania zamówienia, złożonego tą drogą.
  2. Korespondencja elektroniczna (e-mail) – dane osobowe i adres e-mail wykorzystywane są przez księgarnię wysyłkową „Te Deum” wyłącznie do odpowiedzi na zgłaszane pytania.
  3. Logi systemowe – dane, jakie przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdej wizycie na stronach serwisu. Dane te zawierają różne informacje, m.in. adres IP internauty, na podstawie którego można ustalić, skąd nastąpiło połączenie. Informacje te są wykorzystywane w celach statystycznych i technicznych, związanych z administracją serwisem internetowej księgarni wysyłkowej „Te Deum”.

Cookies

Serwis korzysta z tzw. cookies (‘ciasteczek’), tzn. plików zapisywanych na komputerze internauty.

Odsyłacze do innych serwisów

Serwis internetowej księgarni wysyłkowej „Te Deum” zawiera odsyłacze do innych stron w Internecie; nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ochronę Państwa danych na tych stronach.

Zmiany w polityce ochrony prywatności

Księgarnia wysyłkowa „Te Deum” będzie informowała na tej stronie o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wyniknąć ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych oraz na skutek rozwoju samego serwisu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat ochrony prywatności prosimy pisać do Webmastera serwisu (e-mail w stopce poniżej).